Spelprogram - Division 3 Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollnäs GIF FF 2 Catarina Blom 0706110623 Orange, Blå, Orange
Hagaströms SK Maria Hillman 0705620383 Gul, Svart, Gul
Hedesunda IF Katarina Hedström 0705295964 Blå/Vit randiga, Blå, Blå
Hofors AIF David Färnström 0735326787 0735326787 Blå , Blå, Blå
IK Huge Sofie Dahlström Landqvist 0708706904 MarinBlå, MarinBlå, MarinBlå
Kilafors IF Daniel Andersson 0705781298 Röd, Röd, Röd
Ljusne AIK FF Christian Nordin 027067612 0706400550 Svart/vit randiga, Svart, Svart
NorrHam Mathias Sjöström 0703561622 Svart, Svart, Svart
Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK Mimmi Wange 0703175060 grön, vit, grön
Valbo FF 2/Stensätra IF 2 Jonas Siljamäki 0706953212 Röd/svart/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 15:00 050201035 Valbo FF 2/Stensätra IF 2 - Ljusne AIK FF 7 - 0 Träffen Konstgräs
Maj
2019-05-01 15:00 050201004 Bollnäs GIF FF 2 - Valbo FF 2/Stensätra IF 2 1 - 8 Solrosens IP
2019-05-01 15:00 050201006 Kilafors IF - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 2 - 1 Knöttas, Konstgräs
2019-05-01 19:00 050201005 NorrHam - Hagaströms SK 0 - 2 Vifors
2019-05-05 15:00 050201012 Hedesunda IF - Kilafors IF OW (0 - 3) Hedesunda IP
2019-05-07 19:00 050201007 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - NorrHam 0 - 2 Skutskärs IP
2019-05-08 18:30 050201001 IK Huge - Hedesunda IF 5 - 1 Kastvallen
2019-05-11 13:00 050201008 Hagaströms SK - Bollnäs GIF FF 2 3 - 0 Strömvallen
2019-05-13 19:00 050201013 IK Huge - Ljusne AIK FF 3 - 1 Kastvallen
2019-05-14 19:00 050201014 Valbo FF 2/Stensätra IF 2 - Hofors AIF 7 - 2 Åbyvallen
2019-05-14 19:00 050201017 NorrHam - Kilafors IF 8 - 1 Vifors
2019-05-15 19:00 050201016 Bollnäs GIF FF 2 - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 3 - 2 Sävstaås IP
2019-05-21 19:00 050201021 Hagaströms SK - Hofors AIF 8 - 1 Hagaströms IP
2019-05-21 19:00 050201022 IK Huge - Valbo FF 2/Stensätra IF 2 6 - 0 Kastvallen
2019-05-21 19:00 050201024 Hedesunda IF - NorrHam 1 - 7 Hedesunda IP
2019-05-24 19:00 050201019 Kilafors IF - Bollnäs GIF FF 2 1 - 3 Knöttas, Konstgräs
2019-05-27 19:00 050201025 IK Huge - Hagaströms SK 5 - 1 Kastvallen
2019-05-28 19:00 050201026 Hofors AIF - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 0 - 0 Stålringen
2019-05-28 19:00 050201029 Ljusne AIK FF - Hedesunda IF 4 - 1 Ljusneborg
2019-05-30 11:00 050201033 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - IK Huge 2 - 4 Skutskärs IP
Juni
2019-06-02 17:00 050201047 Hagaströms SK - Valbo FF 2/Stensätra IF 2 2 - 2 Hagaströms IP
2019-06-04 19:00 050201038 Hofors AIF - NorrHam 1 - 4 Stålringen
2019-06-04 19:00 050201040 Valbo FF 2/Stensätra IF 2 - Hedesunda IF 7 - 0 Åbyvallen
2019-06-04 19:00 050201041 Ljusne AIK FF - Hagaströms SK 3 - 5 Ljusneborg
2019-06-04 19:30 050201037 IK Huge - Kilafors IF 10 - 1 Kastvallen
2019-06-06 17:00 050201046 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Ljusne AIK FF 4 - 3 Skutskärs IP
2019-06-06 19:00 050201044 NorrHam - IK Huge 0 - 2 Vifors
2019-06-11 19:00 050201052 Valbo FF 2/Stensätra IF 2 - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 4 - 2 Åbyvallen
2019-06-11 19:30 050201010 Ljusne AIK FF - Hofors AIF 5 - 0 Ljusneborg
2019-06-12 19:00 050201049 IK Huge - Bollnäs GIF FF 2 7 - 0 Kastvallen
2019-06-13 19:00 050201051 Hagaströms SK - Hedesunda IF 3 - 3 Hagaströms IP
2019-06-15 15:00 050201053 Ljusne AIK FF - Kilafors IF 4 - 0 Ljusneborg
2019-06-16 11:00 050201036 Hedesunda IF - Bollnäs GIF FF 2 3 - 1 Hedesunda IP
2019-06-18 19:00 050201057 NorrHam - Ljusne AIK FF 3 - 0 Vifors
2019-06-18 19:00 050201059 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Hagaströms SK 1 - 6 Skutskärs IP
2019-06-18 19:00 050201060 Hedesunda IF - Hofors AIF 1 - 2 Hedesunda IP
2019-06-19 19:00 050201058 Kilafors IF - Valbo FF 2/Stensätra IF 2 1 - 10 Knöttas, Konstgräs
2019-06-25 19:00 050201061 IK Huge - Hofors AIF 10 - 0 Kastvallen
2019-06-25 19:00 050201062 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Hedesunda IF 7 - 1 Skutskärs IP
2019-06-25 19:00 050201064 Valbo FF 2/Stensätra IF 2 - NorrHam 2 - 3 Åbyvallen
2019-06-26 19:15 050201065 Ljusne AIK FF - Bollnäs GIF FF 2 1 - 1 Ljusneborg
2019-06-28 19:00 050201028 Bollnäs GIF FF 2 - NorrHam 0 - 5 Sävstaås IP
2019-06-29 15:00 050201063 Hagaströms SK - Kilafors IF 5 - 2 Hagaströms IP
Juli
2019-07-02 19:00 050201067 Hedesunda IF - IK Huge 1 - 9 Hedesunda IP
2019-07-02 19:00 050201071 Hagaströms SK - NorrHam 3 - 2 Hagaströms IP
2019-07-05 19:00 050201043 Bollnäs GIF FF 2 - Hofors AIF 1 - 2 Sävstaås IP
2019-07-08 19:00 050201085 Bollnäs GIF FF 2 - Kilafors IF 5 - 2 Sävstaås IP
2019-07-28 16:00 050201102 Bollnäs GIF FF 2 - Hedesunda IF 6 - 1 Sävstaås IP
2019-07-31 19:00 050201070 Valbo FF 2/Stensätra IF 2 - Bollnäs GIF FF 2 1 - 3 Åbyvallen
Augusti
2019-08-04 16:00 050201072 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Kilafors IF 0 - 2 Skutskärs IP
2019-08-06 19:00 050201073 NorrHam - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK 6 - 2 Vifors
2019-08-06 19:00 050201079 Ljusne AIK FF - IK Huge 1 - 4 Ljusneborg
2019-08-07 19:00 050201032 Kilafors IF - Hofors AIF 3 - 1 Knöttas, Konstgräs
2019-08-07 19:00 050201074 Bollnäs GIF FF 2 - Hagaströms SK 0 - 1 Solrosens IP, Konstgräs
2019-08-10 13:30 Hofors och Ljusne överens om ändringen 050201076 Hofors AIF - Ljusne AIK FF Inst. Stålringen
2019-08-11 15:00 050201083 Kilafors IF - NorrHam 1 - 3 Knöttas, Konstgräs
2019-08-15 19:00 050201087 Hofors AIF - Hagaströms SK 1 - 5 Stålringen
2019-08-15 19:00 050201088 Valbo FF 2/Stensätra IF 2 - IK Huge 2 - 0 Åbyvallen
2019-08-15 19:00 050201090 NorrHam - Hedesunda IF 8 - 1 Vifors
2019-08-20 18:30 050201092 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Hofors AIF Skutskärs IP
2019-08-20 19:00 050201091 Hagaströms SK - IK Huge Hagaströms IP
2019-08-20 19:00 050201094 NorrHam - Bollnäs GIF FF 2 Vifors
2019-08-20 19:00 050201095 Hedesunda IF - Ljusne AIK FF Hedesunda IP
2019-08-22 18:30 050201099 IK Huge - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK Kastvallen
2019-08-22 18:30 050201101 Ljusne AIK FF - Valbo FF 2/Stensätra IF 2 Ljusneborg
2019-08-25 16:00 050201098 Hofors AIF - Kilafors IF Stålringen
2019-08-27 18:30 050201082 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Bollnäs GIF FF 2 Skutskärs IP
2019-08-27 18:30 050201107 Hagaströms SK - Ljusne AIK FF Hagaströms IP
2019-08-27 19:00 050201104 NorrHam - Hofors AIF Vifors
2019-08-27 19:00 050201106 Hedesunda IF - Valbo FF 2/Stensätra IF 2 Hedesunda IP
2019-08-28 19:00 050201103 Kilafors IF - IK Huge Knöttas, Konstgräs
September
2019-09-03 18:30 050201113 Valbo FF 2/Stensätra IF 2 - Hagaströms SK Åbyvallen
2019-09-03 19:00 050201109 Hofors AIF - Bollnäs GIF FF 2 Stålringen
2019-09-03 19:30 Hedesunda spelarbrist pga semester 050201078 Kilafors IF - Hedesunda IF Knöttas, Konstgräs
2019-09-03 19:30 050201110 IK Huge - NorrHam Kastvallen
2019-09-07 14:00 050201112 Ljusne AIK FF - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK Ljusneborg
2019-09-10 18:00 050201118 Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK - Valbo FF 2/Stensätra IF 2 Skutskärs IP
2019-09-10 19:00 050201117 Hedesunda IF - Hagaströms SK Hedesunda IP
2019-09-13 19:00 050201115 Bollnäs GIF FF 2 - IK Huge Sävstaås IP
2019-09-15 15:00 050201119 Kilafors IF - Ljusne AIK FF Knöttas, Konstgräs
2019-09-17 17:30 050201123 Ljusne AIK FF - NorrHam Ljusneborg
2019-09-17 18:00 050201125 Hagaströms SK - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK Hagaströms IP
2019-09-17 19:00 050201126 Hofors AIF - Hedesunda IF Stålringen
2019-09-22 13:00 050201124 Valbo FF 2/Stensätra IF 2 - Kilafors IF Åbyvallen
2019-09-24 19:00 050201127 Hofors AIF - IK Huge Stålringen
2019-09-24 19:00 050201128 Hedesunda IF - Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK Hedesunda IP
2019-09-24 19:00 050201130 NorrHam - Valbo FF 2/Stensätra IF 2 Vifors
2019-09-25 19:00 050201131 Bollnäs GIF FF 2 - Ljusne AIK FF Sävstaås IP
2019-09-28 15:00 050201129 Kilafors IF - Hagaströms SK Knöttas, Konstgräs
Oktober
2019-10-01 19:00 050201080 Hofors AIF - Valbo FF 2/Stensätra IF 2 Stålringen